1.Прочитай і відгадай загадки.Спиши. 1.В полі чистім він росте: на високих ніжках, в зелених панчішках. Квіточки блакитні, оченьки привітні. 2.попелясио-зозулястий забіяка він горластий з червоною бородою. Йде поважною ходою, носить гордо співунець на голівці гребінець. 2.Назви ознаки,які допомогли знайти відгадки. 3.Склади самостійно загадки про місяць і сонце,вживаючи прикметники.

1. 1) Льон

2) Півень(когут). 2. 1) Льон росте у полі й у нього блакитні квіточки. 2) Півень будить своїм співом всіх раненько і у нього є гребінець. 3. 

Вдень у небі гуляє,а ввечері на землю сідає.(Сонце)Блакитна хустина, червоний клубокпо хустині качається, людям усміхається.(Сонце / небо)Всі його люблять, всі його чекають,А кожен, хто подивиться, той одразускривиться.(Сонце)Що то за очі: одне світить вдень,а друге вночі?(Сонце і місяць)Вдень блідніє, а вночі світить та не гріє.Золотий пішов, а срібний прийшов.(Сонце і місяць)Всю ніч бродить навмання,Прокладає шлях до дня.(Місяць)

Оцени ответ
Проблемы с решением?

Если ответа нет или он оказался неправильным по предмету Українська мова, то попробуй воспользоваться поиском на сайте или задать вопрос самостоятельно.

Если же проблемы возникают регулярно, то возможно Вам стоит обратиться за помощью. Мы нашли великолепную онлайн школу, которую без всяких сомнений можем порекомендовать. Там собраны лучшие преподаватели, которые обучили множество учеников. После обучения в этой школе, Вы сможете решать даже самые сложные задачи.

InternetUrok

Найти другие ответы

Загрузить картинку