Твір на тему "Лінь".

Дякую)

"Праця годує, а лінь марнує"- таке прислівя часто уживають українці. Лінь це коли нехочеться нічого робити взагалі, корисного і некорисного. Наприклад: повчити уроки, іти на роботу, і тт.д.

  Лінуватися інколи буває навіть і приємно, наприклад полежати у ліжку, цілий день пробайдикувати... а може бути і навпаки лінуватися дуже небезпечно, наприклад полінувався піти на роботи, тут і проблеми.

  лінь неповина тобою командувати раз, два, три рази її послухаєш, і уже в тебе ціла купа проблем, з нею дружити неможна.

      На мою думку, лінь до тебе приходить коли тобі нецікаво чимось займатися, виконувати якусь роботу, але не варто лінуватися, бо всеодно як не сьогодні то завтра, прийдеться зробити те що не зроблено. Я вважаю,що лінива людина, буде нудитись, і дуріти.

Оцени ответ
Проблемы с решением?

Если ответа нет или он оказался неправильным по предмету Українська мова, то попробуй воспользоваться поиском на сайте или задать вопрос самостоятельно.

Если же проблемы возникают регулярно, то возможно Вам стоит обратиться за помощью. Мы нашли великолепную онлайн школу, которую без всяких сомнений можем порекомендовать. Там собраны лучшие преподаватели, которые обучили множество учеников. После обучения в этой школе, Вы сможете решать даже самые сложные задачи.

InternetUrok

Найти другие ответы

Загрузить картинку