Пожалуйста дорогие и глубоко уважаемые люди помогите не могу разобраться
....in the morning.
I walk with my friends.
In the evening i stay home with my big family.
I go to bed....
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
....in the morning.
I walk with my friends.
In the evening i stay home with my big family.
I go to bed....