Напишіть твір на тему "Моє місто Бобровиця" Від імені хлопця! Терміново! Умаляю! Дуже треба!

Моє місто. я люблю його найбільше. Адже я в ньому народився, в ньому виріс, і живу в ньому зараз. Немає нічого дорожче рідного міста. У ньому є чудові парки, сквери, багато чудових фонтанів, будинків. Моє місто-Бобровиця

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку