Помогите,пожалуйста, написать текст по английски про летний лагерь

In summer i was in a summer camp, it was so fun! I had a great time we played games, we played board games, i was swimming and i was fishing. I was there about 2 weeks, it was hard to leave the camp because i had new friends and the most inportant it was fun!

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку