Составьте пожалуйста диалог, как 2 подростка разговаривают о погоде.
Hi!
hi!
What a good day today!!!
Yes,it is.Weather is very nice!
Its sunny-strange for our country!
Yes,but its the best time to play footbal.
Oh,yea.Sorry but i must go.
Oh,of course!Buy!
Buy
я пытался)
Оцени ответ
