Did you spend your summer holidays in the same way? What did you do? What dodnt you do?

Every year I spend my holidays in different ways. I walked a lot, read a lot of books, helped his parents and friends, swimming in the river, listening to music.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку