Расказ. на английском как я провела лето!

I swear, this summer was my best one! My family and I went to USA. The weather was perfect there. Moreover, I saw my idols for the first time and I was so happy! Next year Im gonna (или going to) visit that country and I hope Ill see them again.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку