I dont want to live in the centre because its (n) and (c).


I dont want live in centre becuse in my opinion it(s) very harmfuk to ourself health because in centre the air is more dirty than in other area . Also i can that there are a many cars in th centre 




Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку