Нужен диалог на тему "at the library". один человек, который пришел в библиотеку, спрашивает у библиотекаря материал для доклада.
-Hello!
-Hello!
-Do not tell a good history book?
-And why should you?
-I need to make a report on stories. The subject of my report, "Napoleon."
-Well now look for.
-Thank you.
-Heres a good book everything about Napoleon.
-Make a note of this book for me, Ill take it.
-Thank you. Good-bye!
-Good-bye!
Оцени ответ
