Який зв’язок існує між законами спадковості та процесом мейозу

Мейозу і статевого розмноження 
Успадкування 
• Введення 
• Гени у сфері праці: прорив Менделя 
• мейозу і статевого розмноження 
• Гаметогенез в рослинах і тваринах 
• регуляції експресії генів у прокаріотів і еукаріотів 
Статеве розмноження є обєднання чоловічого і жіночого гамет для формування заплідненої яйцеклітини, або зиготи. У результаті нащадки успадковують половину своєї риси від кожного з батьків. Отже, вони не є генетично ідентичні для будь-якого з батьків чи братів і сестер, крім як у випадку ідентичних близнюків. Як припустили Менделем, дорослих диплоїдних, означає як 2N, з двома алелями доступні для коду для однієї ознаки. Гамети повинні бути гаплоїдних, позначається N, що містять тільки один алель, так що, коли два гаплоїдних гамет обєднати, вони виробляють нормальної диплоїдної людини. Процес, в якому гаплоїдних статевих клітин створюються з диплоїдних батьків називається мейоз, і це відбувається тільки в репродуктивних органах. 

Bioterms 
Гаметогенез відбувається тільки в яєчники і яєчка і являє собою утворення гаплоїдних яєць і сперми у результаті мейозу. 

Диплоїдної клітини проходять мейоз перший дублюється, а потім ділить два рази, створення чотирьох гаплоїдних клітин. Мейоз починається з тієї ж G1, S і G2 етапів мітозу, а також кінці з подвійний набір хромосом. В обох процесах, клітина ділиться на дві форми диплоїдних (2N) потомства, проте, мейоз триває з іншого підрозділу, які створюються чотири гаплоїдних статевих клітин, в процесі, званому гаметогенезу. У мейозу, кілька цікавих подій може трапитися по дорозі, щоб забезпечити генетичної рекомбінації, несподівані зміни у спадковій генетичного матеріалу. 

Bionote 
Хромосома містить безліч генів і складається з двох сестринських хроматид приєдналися центромери. Центромери є область хромосоми, де обидві хроматиди сестри зєднані. Гомологічних хромосом, успадковуються від кожного з батьків і двох хромосом, які становлять пару в диплоїдної клітини. Вони, як правило, такої ж довжини, містять аналогічні гени в тому ж місці, і центромери в той же локусі. 

Механізм мейозу I 
Функціональне розходження між мітозу і мейозу відбувається в мейозі І. синапсу відбувається під час профази I, де гомологічних хромосом вирівняти поруч один з одним. Гомологічних хромосом підібрана пара знайти в диплоїдної клітини. Материнської і батьківської гомологічні хромосоми складаються з двох сестринських хроматид, які дублюються копії, так що на синапсу, чотири хроматиди вирівняні разом в структурі, званій тетради, що принципової різниці між мітозу і мейозу. У метафазі I, хромосоми тетрад орієнтовані вздовж метафазних пластин, екватора між двох протилежних кінцях клітини. У анафазі I, тетради розкол, з сестринських хроматид інші приєдналися на їх центромери. Коли хромосоми приходимо до їх шановних сторони чарунки, в телофазе, цитокінез починається і одна клітина стає два. Вони як і раніше дублікатів, але вони все ще гаплоїдні. Дві клітини Тепер введіть мейоз II. Зверніться до ілюстрації Мейоз я для наочного подання.

Оцени ответ

Загрузить картинку