Допоможіть дуже потрібно!!!!!!!
під час ізобарного нагрівання 0,04 кг неону його температура змінилася на 20 градусів . Яку кількість теплоти отримав газ
С=1038 Дж/кг*С
Q=cmt
Q=1038*0,04*20=830 Дж
Оцени ответ
