Поясніть, чому по глибокому снігу важче ходити, ніж по твердій поверхні
Йдучипо глидокому снігові, людина провалюється. А щоб продовжити рух, зробитинаступний крок, їй необхідно вище ніж зазвичай підняти ногу, щоб не впасти,тобто виконати більшу роботу, тобто потратити більше енргії.
Оцени ответ
