Рухаючись зі швидкістю 72 км/год, автомобіль гальмує 5 с. Визначте гальмівний шлях автомобіля

72 км в час = 20 м в сек; V0 = 0 м в сек
Sx=Vx+ (V0x / 2t) = 20+ (0/2*5)=50 м

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку