За який час пліт, який рухається за течією ріки, пройде 15 км., якщо швидкість течії 0,5 м/с?
T = S/v = 15000/0,5 cек = 30000сек = 500 мин = 6 часов 20 минут
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
T = S/v = 15000/0,5 cек = 30000сек = 500 мин = 6 часов 20 минут