
Швидкість матеріальної точки протягом 10 с збільшилася від 10 м/с до 72км/год.Визначити прискорення, якщо воно було сталим.

72 км/ч=20 м/с
ускорение=(20-10)/10=1
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
72 км/ч=20 м/с
ускорение=(20-10)/10=1