За 5 хв тіло здійснило 600 коливань. який шлях пройшло тіло за цей час, якщо амплітуда коливань дорівнює 2 см

L=4Aале враховуючи що є 600 коливань, тоді L=600*4*0.02=48

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку