З якою початковою швидкістю треба кинути мяч з висоти h=1.8 м,щоб він підстрибнув на висоту,вдвічі більшу?

Еп(3.6м)=mgh=Ек=frac{mV^{2}}{2}  2gh=V ^{2}  =72 m/c

Eп(1.6м)=mgh+frac{mVo^{2}}{2}=Eк=frac{mV^{2}}{2}

2gh+Vo^{2}V^{2}

Vo^{2}V^{2} - 2gh

Vo = sqrt{V^{2}-2gh}    sqrt{72-32} =6.3 m/c

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку