Спожита потужність двигуна машини 20 кВт. знайдіть корисну роботу,виконану машиною за 1 годину,якщо її ККД складає 60%
СРОЧНО ПЛІЗ

ККД =(Nк/Nc)*100%, Nк=(ККД/100%)*Nc=0,6*20*10^3=12*10^3 Вт=12 кВт

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку