
Чи зануриться до ватерлінії судно, водотонажність якого 124000кН, а вага 65000кН, якщо візьме на борт 5900 тонн вантажу.

5900т=57859кН
65000+57859=122859кН
Отже ні!
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
5900т=57859кН
65000+57859=122859кН
Отже ні!