Жарық жақсы түсуі үшін фотосуретші қуаты 500Вт электр шамын 1 мин бойы іске қосты. Осы кезде қанша электр энергиясы шығын болды?
1минутты секунтқа айналдыр,1мин=60 сек.осы алпыс секундтты көбейт бес жүз вольтқа.60×500=30000 Вт болады
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
1минутты секунтқа айналдыр,1мин=60 сек.осы алпыс секундтты көбейт бес жүз вольтқа.60×500=30000 Вт болады