Вперше цей материк відкрили 1606 року голландські моиеплавці під керівництвом Вільяма Янсона, а вдруге- експедиція Джеймса Кука.Який материк відкривали двічі?

На мою думку то була Австралія, так як її відкрили 2 рази

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку