При взаємодії цинку з сульфатною кислотою масою 98 г виділився водень. знайти його обєм!!!!!!!!!!!!!!!
......98г....................хл
Zn+H2SO4=ZnSO4+H2
......n-1....................n-1
Mr(H2SO4)=2+32=16*4=98
Vm(H2)=22,4
98*22,4/98=22,4
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
......98г....................хл
Zn+H2SO4=ZnSO4+H2
......n-1....................n-1
Mr(H2SO4)=2+32=16*4=98
Vm(H2)=22,4
98*22,4/98=22,4