Химия Помогите решить задачку
CuO+H2=Cu+H2O
m(CuO)=8 г
m(H2)=4 г
Найти:
m(Cu)-?
Задача на надлишок і недостачу
CuO+H2=Cu+H2O
v(CuO)=m/M=8/80=0,1 моль
v(H2)=4/2=2 моль
Рахуємо по тому, що в недостачі
8 хг
CuO+H2=Cu+H20
80 г/моль 64гмоль
х=64*8/80=6,4 (г)
Оцени ответ
