Маса калій хлориду-?, яку необхідно розчинити в 150г води, щоб одержати розчин із масовою часткою солі 20%.

m р-ва = 150 +x

m (Kcl) = x

m(KCL) = W * m р-ва

 

x = 0,2 * 150+x 

 

x/75,5 = 0,2*150+x / 93,5 

 

 

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку
×