Вкажіть кількість речовини води яка утворюється при термічному розкладі 30г гідроксиду зализа (3)
30г. х моль
2Fe(OH)3=Fe2O3+3H2O
2·107 3 моль
х=30·3÷214=0,42 моль
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
30г. х моль
2Fe(OH)3=Fe2O3+3H2O
2·107 3 моль
х=30·3÷214=0,42 моль