пожалуста помогите
Обчисліть масу 1,204*10(23) молекул амоніаку.
Дано:
Дано: N(NH3) = 1,204∙10[23] молекул
Найти: m(NH3)
Решение:
n(NH3) = NNa = 1,204∙10[23] 6,02∙10[23] моль[1-] = 0,2 моль
M(NH3) = 14 + 1∙3 = 17 гмоль
m(NH3) = n ∙ M = 0,2 моль ∙ 17 гмоль = 3,4 г
ответ: m(NH3) = 3,4 г
Оцени ответ
