1) скільки молекул міститься в: а)2 молях кисню, б) 0.1 молях води, в)0.1 молях водню, г) 4 молях вуглекислого газу
2) скільки атомів і молекул містить азот кількісттю речовини 2 моль
3) де більше молекул: у 3 г води чи в 4 г вуглекислого газу
4) у якій кількості нітратної кислоти міститься стількі ж молекул скільки їх у 7.04 г ортофосфатної кислоти?




1) а) 2 * 6,02 *10(23) = 12, 04 * 10(23)   23 - степень
б)0,1 * 6,02 * 10(23)=  0,602 *10(23)
в) 0,1* 6,02 * 10(23) = 0,602 * 10(23)
г)4* 6*10(23)= 24,08* 10(23)

2)2 * 6,02 * 10(23) = 12,04 * 10(23)  - молекул, а атомов в 2 раза больше, так как молекула азота двухатомна (N2)
3) n(H2O) = 3/18 = 0,17 моль
    n(CO2) = 4/44= 0,09 количества вещества воды больше, значит и молекул больше.
4)n ( HNO3) = n(H3PO4) = 7,04/ 97 = 0.07 моль
N = 0,07*6,02* 10(23) = 0.42 *10(23)

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку