Для чого потрібно знати умови виникнення та перебігу хімічних реакцій?

Щоб в першу чергу убезпечити себе (обрати термостійкий хім. посуд для екзотермічної реакції та ін.), отрумувати потрібні продукти реакцій, отримувати максимальний вихід реагентів...

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку