Для чого потрібно знати умови виникнення та перебігу хімічних реакцій?
Щоб в першу чергу убезпечити себе (обрати термостійкий хім. посуд для екзотермічної реакції та ін.), отрумувати потрібні продукти реакцій, отримувати максимальний вихід реагентів...
Оцени ответ
