Помогите с задачей:
Визначте масу Барія, яку необхідно взяти для реакції з киснем (О2), щоб утворилося 250г продукту реакції.
2Ba+O2=>2BaO
n(BaO)=250/153=1.634моль
n(Ba)=1.634моль
m(Ba)=1.634*137=223.856г
Оцени ответ
