Переведите пожалуйста на каз,
- Ты занимаешься в каком-нибудь кружке?
-Да, я занимаюсь в фото-кружке.
-Это интересный кружок?
-Да очень.
- Что вы там делаете?
- Егер сіз кез келген шеңбер ойнауға ма?Иә, мен фото үйірмесінде істеп жатырмын.-Бұл Қызықты үйірме бар ма?Өте Иә.- Сіз сонда не істеу керек?
Оцени ответ
