Помогите написать сочинение на казахском моя любимая книга не большое 10-8 очень срочно!!! зарание спасибо

Меным бос уакытым болганда мен отырып китап окимын.Негизи ар адамда оз китабы болу керек.Меным китабымнын аты"Абай создер". Бул китап маган оте унайды. Китапты манан туган кунде сыйлады. Мен оны ар жерде алып журемын. Меным достарым кызыгып , менен сурайды. Мен оларга 2 кунге беремын. Маган китабым унайды

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку