Как закончить пословицу"оқусыз...,білімсіз..." " оқи...көкейіне...біледі ,Білмегеніңді кісіден..., үлкен білмесе,..."
Окусыз бiлім жок
Білімсіз кунін жок
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
Окусыз бiлім жок
Білімсіз кунін жок