Помогите пожалуйста!!!
Нужно вставить окончания.
Түйені бірінші көру..... .
Бұзау...н іздегені.
-Өркен.... өскір-ай! - деді ол.
Туйені бірінші көруі, бұзауын іздегені, өркені өскір ай
Оцени ответ
