Диалог на тему көп тіл білгім келеді
А: сен кандай тилде суйлогун келдиле?
В: мен казакча суйлогум гелдиле дагы франсуский уйронгум келдиле!
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
А: сен кандай тилде суйлогун келдиле?
В: мен казакча суйлогум гелдиле дагы франсуский уйронгум келдиле!