ТЕРМІНОВО!!цикл віршів ахматової названий "реквієм" тому що
Ахматова назвала цикл віршів так ,оскільки в ці часи письменикам заборонялося видавати твори ,а це для них було чимось трагічним...
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
Ахматова назвала цикл віршів так ,оскільки в ці часи письменикам заборонялося видавати твори ,а це для них було чимось трагічним...