Автомобіль за 4години проїхаі 300км.На зворотному шляху його швидкість була на 15км.год меньша.скільки часу затратив автомобіль на зворотній шлях
300:4=75кмгод швидкість авто
75-15=60 кмгод швидкість авто на зворотньому шляху
300:60=5 год на зворотній шлях
==================
Оцени ответ
