Задача по математике 4 клас. В хлібний магазин привезли 26 булок по 65 коп., батонів 30 по 1 грн. 20 коп., 300 бубликів по 80 коп. Яка вартість усіх виробів?
26×65=1690
30×120=3600
300×80=24000
24000+3600+1690=29290
Всё:-)
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
26×65=1690
30×120=3600
300×80=24000
24000+3600+1690=29290
Всё:-)