Господарка хотила купыты кавун масою 3кг. а купыла-масою5 кг.тому заплатыла на 60коп. бильше. Скильки коштував кавун ?
1)Один кілограм коштував 60/5-3=30 копійков
2) Кавун масою 5 кг коштував 30*5=1 грн 50 копійок
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
1)Один кілограм коштував 60/5-3=30 копійков
2) Кавун масою 5 кг коштував 30*5=1 грн 50 копійок