З одного залізничного вокзалу вирушили у протилежних напрямках два потяги.Швидкість першого потяга 85км/год,а другого-на 10км/год менша.Яка відстань буде між потягами через 5год після початку руху?
1) 85-10=75км/год швидкість другого поїзда2)85+75=160км/год. разом3)160х5=800км відстань між потягами
Оцени ответ
