сплав складається з олова, міді та сурми, взятих у відношенні 1:2:5. Скільки грамів сурми у сплаві, якщо міді в ньому 6,8 г? Яка маса сплаву?

1+2+5=8 частей весь сплав

1 часть олова

2 части меди

5 частей сурьмы

6,8*5/2=17г сурьмы

6,8*8/2=27,2г весь сплав

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку