Для чого потрібні органи чуття?
Чтобы смотреть, слышать, видеть и ощущать что происходит во внешней среде. (Щоб дивитися, чути, бачити і відчувати що відбувається у зовнішньому середовищі.)
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
Чтобы смотреть, слышать, видеть и ощущать что происходит во внешней среде. (Щоб дивитися, чути, бачити і відчувати що відбувається у зовнішньому середовищі.)