Твір про мою сестричку

Мою сестру звати Настя.у неї чорне волосся сірі очі.Їй  7 років.Вона вчиться в 5 класі.я часто памагаю їй виконувати домашнє завдання.  я вважаю моя сестрична найкраща!

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку