твір на тему корінь навчання гіркий, а плід його солодкий

Вчитися - важко.Люди вчатся для того щоб стати розумнішими , щоб вони могли пізнавати світ і розуміти його.Багато матеріалу , вчити вірші , писати твори - завдання , які не дуже приємні але дуже корисні.Звісно вчитись не потрібно , якщо ти не хочеш нормального життя.

Навчання забирає всю частину нашого життя тому , що ми вчимось на свої помилках , а без помилок не буває!Люди вдосконалюють самі себе , підвищують себе в очах оточуючих , а найголовніше в своїх очах.Чому? Тому що всім приємно значи , що ти розумний і розумієш інших! Всі сили,зусилля йдуть на навчання , але потім вже в забеспеченій родині думаєш про це с усмішкою.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку