Написати діалог між учнем та бібліотекаром
- Добридень, Ганно Валеріївно!- Добридень, Олено!- Скажіть, будь ласка, у Вас є книжка Джанні Родарі " Пригоди Цибуліно " ?- Звичайно, є. Зараз принесу. Зачекай хвилиночку.- Добре, я почекаю.- Ось, твоя книжка. Візьми, будь ласка!- Дякую! До побачення, Ганно Валеріївно!- До побачення, Олено! На все добре!
Оцени ответ
