Твір. Тема - Як би я втратив рідну мову. невеликий..

якщо би я втратив рідну мову, тоді я напвно розмовляв би на російській, тому, що я її знаю дуже добре. Взагалі то мені всеодно на якій мові розмовляти. тому що я вважаю , що національна самоідентичність не визначається ти, на якій мові ти розмовляєш, а тим ким ти почуваєшся всередині.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку