Допоможіть скласти діалог між двома друзями про небеспечний знайдений предмет
-Привіт, Тарасе! Подивися, що я знайшов!
- Привіт, Семене! Ану, показуй!ОЙ-йой, Тарасе, це ж боєприпас! Де ти його взяв?
-У лісі
- Обережно клади його на землю і ходімо по дорослих.
-Гаразд, ходімо.
Оцени ответ
