Допоможіть скласти діалог між двома друзями про небеспечний знайдений предмет

-Привіт, Тарасе! Подивися, що я знайшов!
- Привіт, Семене! Ану, показуй!ОЙ-йой, Тарасе, це ж боєприпас! Де ти його взяв?
-У лісі
- Обережно клади його на землю і ходімо по дорослих.
-Гаразд, ходімо.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку