Текст-опис "Чому снігура так називають"
Цікава назва,як для пташки.Але чому вона так називається?А напевно тому що снігур завжди прилітає до нас взимку.Кожного разу він старається прилітати на осінні канікули , тобто восени!А назва така тому що він прилітає на сніг ,на зиму!
Оцени ответ
