Текст-опис "Чому снігура так називають"

Цікава назва,як для пташки.Але чому вона так називається?А напевно тому що снігур завжди прилітає до нас взимку.Кожного разу він старається прилітати на осінні канікули , тобто восени!А назва така тому що він прилітає на сніг ,на зиму!

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку