Діалог на тему Література рідного краю
на 10-14 реплік

-Привіт,Степане!-Здоров Іване.-Як ся маєш?-Війна на вкруги ,як же можна добре жити,га?-Слухай ,поїхали до моєї дружини до Росіїї ?-А як же війна?-Ну той що війна , тут дуже небезпечно ,всеодно наші програють і помруть ,а ми в той час будемо живі та здорові .Ну що,їдьмо ?- Я вірний  своєму Рідному  краєві, я ніколи не зраджу його ,я будуборотися до останнього ,нехай ,нехай я помру ,але помру з гідніст`ю івірніс`тю  у серці . ЦЕ МІЙ РІДНИЙ КРАЙ!!

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку