Допоможіть написати відгук про кінофільм (про любий фільм)
По плану:
1.Назва,режисер,актори.
2.Кіностудія.
3.Рік випуску кінострічки.
4.Тема та ідея,їх актуальність.
5.Стислий виклад змісту(з елементами аналізу)
6.Зіставлення з художнім твором(у разі екранізації)
7. Враження від гри акторів і роботи режисера,музичного оформлення,колористики.
8.Загальне враження й оцінка.
9. Висновки й побажання
Фільм - "Сутінки"(2008)
Режисер - Кетрін Хардвік
У ролях: Кристен Стюарт, Роберт Патінсон, Біллі Берк, Тейлор Лотнер та ін.
Жанр - романтичний триллер.
Зміст:
Сімнадцятирічна дівчина Белла Свон переїжджає до свого батька у дощове містечко Форкс. Там у коледжі вона влюбляється в загадкового одногрупника Едварда Каллена та заводить з ним відносини. Потім Белла дізнається, що Едвард - вампір. Він неймовірно швидкий, безсмертний та світиться на сонці. Він проживає у Форксі разом із своєю сім єю, члени якої також належать до вампірів, які не нападають на людей.
